Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów to świetny sposób na stosunkowo tanią reklamę i ekspozycję naszej oferty dużej ilości potencjalnych odbiorców każdego dnia. Należy pamiętać iż reklama na samochodzie jest naszą jeżdżącą wizytówką a konkurencja na drodze jest duża. Należy więc zadbać o to by właśnie nasz samochód z naszym projektem zapadł w pamięć potencjalnemu klientowi albo po prostu aby był na tyle kreatywny i wyjątkowy żeby się o nim mówiło – dlatego właśnie uważamy iż reklama na samochodzie jest tanim sposobem dotarcia do klientów – raz wyłożone pieniądze służą naszej firmie wiele lat a nawet stary i nie atrakcyjny samochód robi się ładny i „nowy” ! 🙂

Oklejaniem samochodów zajmujemy się od wielu lat nasza oferta skierowana jest praktycznie dla każdego w zakres usług wchodzą :

  • oklejanie samochodów (reklama na samochodzie) – oklejanie najwyższej jakości folią wylewaną z laminatem wylewanym
  • oklejanie aut folia samochodową ploterową
  • zmiana koloru auta
  • oklejanie aut na wyścigi
  • oklejanie aut sportowych
  • oklejanie skuterów wodnych, śnieżnych i quadów

W celu otrzymania wyceny prosimy o wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam to na dokładne dopasowanie oferty do Państwa potrzeb pod względem przygotowania projektu jak również pod względem cenowym.

Imię i nazwisko / Firma (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Marka i model samochodu (wymagane)

Rodzaj wyklejania (wymagane)

Dodatkowe informacje (opcjonalnie)

Jeżeli Państwo posiadacie prosimy o załączenie projektu lub rysunku grafiki, która ma znajdować się na samochodzie (max. 10mb)